Lämmitettävät sukat
Sähköisesti lämmitettävät sukat
Gløden lämmitettävät sukat tuovat lisälämpöä jaloille kylminä päivinä. Ne sopivat pyöräilyyn, ulkoiluun, talviurheiluun, mökille ja hetkiin, joissa jalat viilenevät nopeasti.
Lämpöä varpaille ja jalkaterille
Sukissa olevat lämmityselementit toimivat ladattavilla akuilla. Voit säätää lämpöä olosuhteiden mukaan ja käyttää sukkia talvikenkien tai ulkoilujalkineiden kanssa.
Valitse oikea koko
Hyvä istuvuus on tärkeä sekä lämmön että mukavuuden kannalta. Liian tiukka sukka voi tuntua epämukavalta, kun taas liian väljä sukka liikkuu kengässä.
Hoito
Irrota akut ennen pesua ja noudata tuotteen pesuohjeita. Näin lämmitettävät sukat pysyvät luotettavina pidempään.
Usein kysyttyjä kysymyksiä Lämmitettävät sukat:
Kuinka kauan lähetys kestää Lämmitettävät sukat
Lähetys Kestää keskimäärin 1–3 päivää riippuen tilauksen toimituspaikasta. Jos tilaat ennen klo 17.00 ja tuote on varastossa, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Voinko minä Lämmitettävät sukat pestä?
Kyllä, Lämmitettävät sukat voidaan pestä. Katso pesuohjeet tuotteesta tai vieritä ylöspäin.
Onko Lämmitettävät sukat turvallinen?
Kyllä, meidän Lämmitettävät sukat ovat kaikki testattuja ja niillä on CE-merkintä. Liivimme ovat siksi turvallisia.
Mistä Gløde toimittaa Lämmitettävät sukat
Gløde lähettää Lämmitettävät sukat yksinomaan Alankomaista. Siksi saat tuotteen nopeasti.
Onko Lämmitettävät sukat jopa matalissa lämpötiloissa?
Kyllä, Lämmitettävät sukat toimii myös matalassa lämpötilassa. Mitä alhaisempi lämpötila, sitä paremmin lämpö tuntuu.
